Zaproszenie na bezpłatne szkolenie

owies-elk_logoSzanowni Państwo! Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Ełku rozpoczął nabór uzupełniający na szkolenie pt. „Działaność odpłatna statutowa i działalność gospodarza w NGO”

 

które odbędzie się w dniach 14-15 czerwca w Ośrodku Wypoczynkowym Skarpa w Olecku.

Działalność odpłatna statutowa oraz działalność gospodarcza stanowią jedne z wielu alternatywnych do dotacji źródeł finansowania działań organizacji pozarządowej. Serdecznie zachęcamy zatem do udziału w szkoleniu i poznania specyfiki prowadzenia ww. działalności.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatów: ełckiego, gołdapskiego, giżyckiego, oelckiego, piskiego i węgorzewskiego.

Zagadnienia, jakie będą poruszane na szkoleniu to m.in.:
– działalność nieodpłatna i odpłatna statutowa – podstawowe pojęcia, różnice;
– praktyczne aspekty prowadzenia działaności odpłatnej statutowej, czyli nie samą dotacją NGO żyje;
– zarabianie pieniędzy w NGO, czyli działalność gospodarcza w organizacji

Aby zgłosić się na szkolenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, deklarację uczestnictwa osoby oraz deklarację uczestnictwa instytucji w projekcie. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 12 czerwca br. do godz. 12.00 w biurze projektu OWIES w Ełku przy ul. Dąbrowskiego 10 lok. 1U.

Formularz można też wysłać pocztą tradycyjną pod wymieniony wyżej adres lub pocztą elektroniczną: [email protected](skan). W przypadku wysłania skanu dokumentów rekrutacyjnych prosimy o dostarczenie ich oryginałów w dniu rozpoczęcia szkolenia. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zapewnia nocleg, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.
Szkolenie jest bezpłatne. W razie dodatkowych pytań lub niejasności związanych ze szkoleniem prosimy o kontakt z Pauliną Zajkowską, tel. 87 737 74 82.

Materiały do pobrania: Formularz zgłoszeniowyRegulamin szkolenia,  Program szkoleniaPEFS – uczestnik, PEFS – instytucja.

owies-elk_logo

FireAds

Partnerzy
userad60

userad60

userad60

userad61

userad61

userad62
userad77
userad78
userad80
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com