Stypendia dla aktywnych studentów czekają

Gołdapski Fundusz Lokalny ogłasza nabór wniosków w ramach programu stypendialnego „Aktywny student 2013/2014”. Stypendia przeznaczone są dla studentów dziennych szkół wyższych, pochodzących z terenu powiatu gołdapskiego. Przy przydzielaniu stypendiów będą brane pod uwagę: sytuacja materialna, wyniki w nauce, osiągnięcia pozaszkolne i działalność społeczna.

Stypendia przyznawane przez GFL są stypendiami rozwojowymi. Od roku akademickiego 2013/14 jeszcze bardziej chcemy zwrócić uwagę na ten fakt. Na „rynku” dużo jest stypendiów socjalnych czy naukowych. Nasza organizacja idzie w stronę stypendiów dla studentów, którzy nie tylko otrzymują wysokie oceny na uczelniach, ale są też aktywni poza nią. Chcemy wspierać tych, którzy maja osiągnięcia poza szkołą czy uczelnią w różnych dziedzinach życia społecznego, którzy osiągają sukcesy w różnych olimpiadach, konkursach, są aktywni w kulturze i sporcie, angażują się w działania społeczne, pracują, jako wolontariusze na rzecz innych. Zmiana ta jest zgodna z misją naszej organizacji.

W ramach programu zostaną przyznane stypendia w wysokości 380 zł miesięcznie.

Formularze wniosków oraz zasady przyznawania stypendiów w załączeniu oraz dostępne są na stronie internetowej Gołdapskiego Funduszu Lokalnego. Dodatkowe informacje można uzyskać mailowo pisząc na adres [email protected]. Wnioski przyjmujemy do 2 września 2013 (decyduje data wpływu do GFL).

Zbigniew Mieruński, prezes Gołdapskiego Funduszu Lokalnego

FireAds

Partnerzy
userad60

userad60

userad60

userad61

userad61

userad62
userad77
userad78
userad80
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com