Pomóż nam pomagać – przekaż 1% podatku

Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi od 14.09.2012 roku jest organizacją pożytku publicznego. Priorytetem działań stowarzyszenia jest ratowanie życia ludzkiego oraz działalność na rzecz dzieci. Na początku 2014 roku jako podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych zobowiązani będziecie Państwo dokonać rozliczenia z urzędem skarbowym w postaci rozliczenia PIT za 2012 rok. Warto skorzystać z możliwości, jakie daje nam polskie prawo i przekazać 1 procent swojego podatku na rzecz jednej z organizacji pożytku publicznego. Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli będzie to GOŁDAPSKIE STOWARZYSZENIE HONOROWYCH DAWCÓW KRWI.

hdk

Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi od 14.09.2012 roku jest organizacją pożytku publicznego. Priorytetem działań stowarzyszenia jest ratowanie życia ludzkiego oraz działalność na rzecz dzieci. Cel ten realizowany jest poprzez organizowanie akcji poboru krwi, w miejscowości pozbawionej punktu krwiodawczego oraz liczne akcje o charakterze prozdrowotnym, edukacyjnym i opiekuńczo-wypoczynkowym.

W stowarzyszeniu działamy na zasadzie wolontariatu i dobrej woli. Zależy nam, by nieść pomoc tam, gdzie jest taka potrzeba. Aby móc pomagać potrzebujemy wsparcia finansowego. O naszych dokonaniach możecie Państwo przeczytać więcej na stronie stowarzyszenia.

Na początku 2014 roku jako podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych zobowiązani będziecie Państwo dokonać rozliczenia z urzędem skarbowym w postaci rozliczenia PIT za 2012 rok. Warto skorzystać z możliwości, jakie daje nam polskie prawo i przekazać 1 procent swojego podatku na rzecz jednej z organizacji pożytku publicznego. Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli będzie to GOŁDAPSKIE STOWARZYSZENIE HONOROWYCH DAWCÓW KRWI.

Liczy się każda najmniejsza kwota.

Jak przekazać 1% podatku GOŁDAPSKIEMU STOWARZYSZENIU HONOROWYCH DAWCÓW KRWI?

W odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego, które zatytułowane są „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”, wpisujemy numer pod jakim widniejemy w Krajowym Rejestrze Sądowym czyli nasz numer KRS: 0 0 0 0 3 3 6 2 9 2

Serdecznie dziękujemy za pomoc… byśmy razem mogli pomagać!

FireAds

Partnerzy
userad60

userad60

userad60

userad61

userad61

userad62
userad77
userad78
userad80
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com